< Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 11-06-2018, 09:29

Терміново потрібні вчителі математики, фізкультури та початкових класів! Звертатися за телефоном (04597)46545

Добавил: admin | Дата: 6-06-2018, 23:57
Протягом цього навчального року у ворзельській школі працював гурток «Юні медики», головною метою якого стало поглиблення знань учнівства з біології людини та медицини, а також удосконалення вмінь застосовувати їх на практиці. Відповідно, на гурткових заняттях всіма охочими долучитися до медичної науки були набуті та вдосконалені як теоретичні знання, так і практичні навички. Окрім цього, юні гуртківці отримали науково обґрунтовану мотивацію до здорового способу життя та профорієнтаційне спрямування подальшого обрання спеціальностей, пов’язаних із медициною. Як результат, сім кращих гуртківців-медиків стануть власниками дипломів про успішне засвоєння курсу «Перша медична допомога».На закінчення навчального року підбито підсумки роботи шкільного гуртка «Юні медики»
Добавил: admin | Дата: 5-06-2018, 21:47
Ставши учасником відзначення Олімпійського дня Київщини, проведеного цьогоріч у місті Буча, наша шкільна команда з міні-футболу, до складу якої увійшли учні 5-6 класів, взяла участь у змаганнях із вищезгаданого виду спорту. Здобувши перемогу над командами з Білоцерківщини та Фастівщини, наші юні футболісти посіли четверте місце у своїй групі. Попри відсутність призового місця, наші хлопці на чолі з тренером-учителем фізкультури Вакульчуком Миколою Степановичем відчули невпинний спортивний азарт та велике задоволення від проведених ігор. Ворзельська школа дякує організаторам цього спортивно-масового обласного заходу за запрошення шкільної команди з міні-футболу до участі в змаганнях.Ворзельські школярі взяли участь у змаганнях із міні-футболу
Добавил: admin | Дата: 1-06-2018, 21:37

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

Загального закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 1-06-2018, 15:07

Наказ

Про зарахування дітей 6-річного віку

до 1 класу на 2018-2019 навчальний рік

Добавил: admin | Дата: 1-06-2018, 00:28
Сьогодні у ворзельській школі в рамках відзначення Свята останнього дзвоника відбувся дитячо-юнацький конкурс-фестиваль «Літо, канікули, Ворзель». У цьому творчому змаганні взяли участь 20 класів-команд, які представили на суд журі своє бачення вищезгаданої теми у вигляді самобутніх, оригінальних драматично-хореографічних композицій. Через те що серед яскравого розмаїття учнівських виступів дуже важко було визначити кращі, журі дійшло висновку нагородити всі команди, назвавши їх переможцями в окремих номінаціях. Окрім дипломів лауреатів конкурсу-фестивалю, кожен клас-учасник змагання отримав чималий солодкий приз. Тому святкове закінчення цього навчального року стало для всього нашого учнівства переможним і смачним. Ворзельська школа висловлює щиру вдячність голові Ворзельської селищної ради Федорук Ларисі Петрівні за допомогу в проведенні заходу, яка реалізувалася в придбанні призів для кожної команди та наданні якісного звукового обладнання.Конкурс-фестиваль «Літо, канікули, Ворзель»
Добавил: admin | Дата: 1-06-2018, 00:26
Остання в цьому навчальному році зустріч інтелектуалів 8-11 класів відбулася в жартівливо-теплій атмосфері чаювання і була позначена нагородженням кращих команд сезону 2017-18 навчального року. Серед них І місце посіли учні 8-А класу, ІІ дісталося 9-Б класу, ІІІ розділили 8-Б та 9-А класи. Вітаємо наших розумників та чекаємо нових перемог у наступному сезоніСтарші ерудити провели останню в цьому сезоні гру!
Добавил: admin | Дата: 30-05-2018, 21:49

ОГОЛОШЕННЯ

31 травня 2018 року у ворзельській школі в рамках відзначення Свята останнього дзвоника відбудеться дитячо-юнацький конкурс-фестиваль «Літо, канікули, Ворзель», де своє творче бачення вищезазначеної теми у формі драматично-хореографічних композицій представлять учні 1-11 класів. Святковий захід відбудеться на площі біля ЦК «Уварівський дім»:

9.00 – виступи учасників молодшої шкільної ланки (1-4 класи);

10.00 – виступи учасників середньої та старшої шкільних ланок (5-11 класи).

Запрошуємо всіх охочих долучитися до нашого святкового дійства!

Добавил: admin | Дата: 28-05-2018, 22:03

Фінальна зустріч наших чомучок відбулася в стилі інтелектуальної кав'ярні, відповідно до чого кожна з команд-гравців створила за своїм столом комфорт і затишок, щедро приправлені різноманітними смаколиками. Як результат, гра за темою «Кухня народів світу» видалася незвично смачною і веселою, а на додачу – нагородження з солодкими призами. Вітаємо кращі команди сезону 2017-18 навчального року: І місце – 3-А клас, ІІ – 4-Б клас, ІІІ – розділили 2-А та 2-Б класи. Тож до майбутніх перемог у новому навчальному році, наші любі чомучки!

Чомучки провели останню гру сезону 2017-18 навчального року
Добавил: admin | Дата: 24-05-2018, 22:48
Сьогодні наш творчий і талановитий 4-А клас на чолі зі своїм класним керівником Світланою Володимирівною Дідківською яскравим і незабутнім святковим дійством відзначив прощання з молодшою школою. Свою беззаперечну готовність вступити до середньої шкільної ланки господарі свята довели запрошеним батькам майстерно виконаними поетичними рядками, дотепними жартами та хвилюючими вокальними композиціями. На закінчення заходу кожен із учнів отримав диплом випускника молодшої школи, а кожен із батьків – символічну медаль за терпіння, любов і турботу.Учні 4-А класу творчо попрощались із молодшою школою