< Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 4-10-2019, 18:40

Учителі Ворзельської школи шлють найщирішу вдячність своїм НАЙКРАЩИМ У СВІТІ УЧНЯМ за цьогорічний День учителя, а точніше – його незабутнє й неповторне святкування! Та й хіба можна не подякувати учнівському самоврядуванню за старанно підготовлені та проведені ним уроки, на яких учителі просто відпочивали; за незабутній танцювальний флешмоб під «Вчительку» від гурту «Тік», споглядаючи який, учителі й самі долучилися до запального танцю; за святкові вітальні газети та й сам непереможний дух свята, який огорнув сьогодні наш навчальний заклад, не давши нікому щонайменшого шансу лишитися байдужим. А до того додамо ще й вітання й подарунки, які юні ворзеляни передали від колективу школи нашим співвітчизникам-освітянам похилого віку. Тож любі наші діти, ДЯКУЄМО вам за свято і зичимо добре відпочити на прийдешніх канікулах!

Добавил: admin | Дата: 28-09-2019, 00:01

Доброю традицією для ворзелян-випускників стали профорієнтаційні відвідини Національного університету Державної фіскальної служби України. Так і сьогодні їхній візит до вишу позначився екскурсією закладом, знайомством із його структурою, правилами прийому та зустріччю з ректором. Ворзельська школа висловлює щиру вдячність керівництву НУДФСУ за теплий прийом, а особливо – завідувачці кафедрою товарознавства та техногенно-екологічної безпеки, доценту Авраменко Наталії Леонідівні за запрошення та неперевершений майстер-клас із оцінки якості харчових продуктів.

--- → Ерудит
Добавил: admin | Дата: 25-09-2019, 22:24
Перша в цьому навчальному році зустріч ерудитів 5-7-их та 8-11 класів визначила кращих шкільних знавців біології та географії. Серед учнів середньої ланки І місце в цих інтелектуальних змаганнях здобула команда 5-А класу, ІІ місце у 7-Б класу, ІІІ – у 6-В класу. Кращий гравець - Дворник Микола. Серед старших школярів кращими знавцями теми «Біогеографічна мозаїка» виявилися учні 10 класу, на ІІ місці – учні 9-А класу, на ІІІ – 8-А клас. Вітаємо всіх переможців! Наступна гра відбудеться за темою «Історія України».
Добавил: admin | Дата: 24-09-2019, 20:38

Сьогодні клуб інтелектуалів нашої молодшої шкільної ланки «Чомучки» привітав першу в цьому сезоні гру за темою «Світ навколишньої природи». Старші гравці гучними оплесками привітали нові команди 2-А, 2-Б та 2-В класів, що цього навчального року вступили до клубу і з огляду на результати сьогоднішньої гри склали неабияку конкуренцію нашим уже досвідченим чомучкам. Тож після гострих, емоційних інтелектуальних баталій перемогу отримала команда 3-Б класу, ІІ місце посіли чомучки 2-Б класу, на ІІІ місці – 4-Б клас. Кращими гравцями названо Коваль Маргариту, Блінду Давида та Меженського Єгора. Вітаємо всіх переможців і нагадуємо, що тема наступної гри – «Історія України».

Добавил: admin | Дата: 21-09-2019, 13:13

Година психолога в 9-А класі: як за допомогою психологічних вправ визначитися із вибором майбутньої професії. Цікава профорієнтаційна інновація від шкільного психолога Тараса Шевченка

Добавил: admin | Дата: 19-09-2019, 22:12
Нині у Ворзельській школі відбулися вибори голови учнівського самоврядування. Як і минулого навчального року, раду лідерів нашого навчального закладу очолить учениця 11 класу Матерева Анна. Саме їй віддала свої голоси більшість учнів нашої школи. Вітаємо нашу гордість із цією подією та зичимо нових успіхів і перемог!
Добавил: admin | Дата: 19-09-2019, 22:10
Прийдешній День партизанської слави наші старшокласники вшанували згадкою про своїх ровесників- підпільників, які в час Другої світової боронили рідний Ворзель від нацистського ярма. На запрошення директора ЦК «Уварівський дім», краєзнавця Олександра Соколенка учні 10 і 11 класів відвідали музей партизанської слави та переглянули документальну стрічку про ворзельську підпільницю Валентину Філіпповську.
Добавил: admin | Дата: 16-09-2019, 22:16

Сьогодні в бібліотеці Ворзельської школи відбулася презентація книги нашої співвітчизниці Олени Куц «З любов’ю до рідного краю: Рокитне - Кичеєве, Ворзель». Авторка цієї нової краєзнавчої розвідки познайомила присутніх на заході одинадцятикласників з її змістом, що відбиває віхи становлення та розвитку їхньої малої батьківщини крізь призму архівних документів та спогадів односельців. Ворзельська школа дякує Олені Іванівні за подаровані примірники книги.

Добавил: admin | Дата: 11-09-2019, 22:18

А в нашій школі триває Олімпійський тиждень, третій день якого запам’ятається ворзельським школярам змаганнями з піонерболу серед дівчат 6-7 класів, футбольними баталіями серед хлопців 7-8 класів і заняттями аеробікою учнів 3-А та 4-Б класів. Відзначаючи наполегливість і завзяття юних учасників сьогоднішніх спортивних заходів, треба віддати належне класним керівникам Овдієнко Євгенії Віталіївні (8-Б клас) та Рехліцькій Ірині Анатоліївні (8-А клас) за їхню щиру й емоційну вболівальницьку підтримку класних команд.

Добавил: admin | Дата: 10-09-2019, 22:29

Сьогодні в рамках Олімпійського тижня в школі відбулися змагання з міні-футболу (хлопці) та піонерболу (дівчата) серед учнівських команд 5-их класів.