< Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 5-12-2019, 22:42
Годину спілкування з учнями 9-Б класу шкільний психолог, учитель англійської мови та тренер-інструктор із бойових мистецтв Тарас Сергійович Шевченко присвятив Міжнародному дню людей із обмеженими можливостями. «Гідність, повага, доброта» - саме цю тему сьогодні було висвітлено у висловлюваннях присутніх, які, зокрема, зійшлися на тому, що люди з інвалідністю потребують від соціуму особливого розуміння, а відтак і допомоги. "Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу й милосердя до людей із особливими потребами", - наголосив педагог на закінчення заходу.
Добавил: admin | Дата: 5-12-2019, 22:42
Сьогодні учні 2-А класу з класним керівником Світланою Володимирівною Дідківською яскраво-святковим заходом провели осінь і зустріли зиму. Поетичне слово, вокальний спів, драматична гра наших другокласників були настільки зворушливо-талановитими, що змогли зігріти не лише серця запрошених на захід гостей, а й примусили визирнути сонце, яке протягом дня ховалося за сірими хмарами! Дякуємо нашим юним обдаруванням та їхньому наставникові за чудовий захід!
Добавил: admin | Дата: 30-11-2019, 00:25
Вітаємо шкільну команду «Дещо з Ворзеля», учасницю ІІІ-го відкритого фестивалю КВН на кубок Бучанської ОТГ, за перемогу в номінації «Яскравий стиль»! Зичимо нашим юним веселунам і кмітливцям нових цікавих змагань, творчих злетів і перемог! Дякуємо Ворзельській селищній раді в особах Федорук Лариси Петрівни та Риженко Людмили Володимирівни, а також ПП «Мрії здійснюються» за фінансову допомогу в спорядженні команди до участі в змаганнях.
Добавил: admin | Дата: 30-11-2019, 00:24
Шаховий турнір, проведений нині за ініціативи та організації керівника гуртка «Шахи і шашки» Вакульчука Миколи Степановича, довів, що серед наших учнів молодшої та середньої шкільних ланок є чимало шанувальників цієї популярної спортивної гри, яка, як відомо, сприяє розвитку концентрації уваги, вмінню долати труднощі, планувати власні дії та логічно мислити. Тож за підрахунками ігрових балів цього турніру маємо такі результати: серед учнів 1-4 класів (дівчат) перемогу здобула Богатирьова Ярослава (2-А клас), ІІ місце посіла Тараканова Дар’я (4-А клас), ІІІ – Пивовар Марина (4-Б клас); серед хлопців переможцем став Пінчук Максим (4-А клас), ІІ місце посів Дорошенко Андрій (2-В клас), на ІІІ – Карнаухов Іван (2-В клас); серед дівчат 5-8 класів перемогу здобула учениця 7-Б класу Зборовська Дар’я, на ІІ місці – Григорян Сона (5-А клас), на ІІІ – Лебединська Карина (6-А клас); серед хлопців переможцем визнано учня 5-А класу Коваленка Владислава, на ІІ місці – Дудевич Тимур (6-Б клас), на ІІІ – Хохлов Ярослав (5-Б клас). Вітаємо наших переможців і зазначаємо, що свої заслужені призи вони отримають на відзначенні уже традиційного в нашій школі Дня переможця.
Добавил: admin | Дата: 27-11-2019, 22:39
Сьогодні ерудити середньої шкільної ланки зустрілися на черговій грі за темою «Вода і водойми». Зустріч виявилася настільки напруженою й запеклою, що до останньої миті утримувала інтригу, хто ж зрештою виявиться переможцем. А ним у результаті стала команда 7-Б класу, яка за підрахунками набрала найбільшу кількість балів. Друге місце посіли 6-Б та 6-В класи, на третьому – 5-А та 5-Б. Кращим гравцем цього разу названо учня 7-Б класу Левицького Тараса. Вітаємо всіх переможців!
Добавил: admin | Дата: 26-11-2019, 22:33
Нині ерудити старшої шкільної ланки привітали четверту гру сезону 2019-20 навчального року за темою «Світ водойм планети Земля». Також у рамках цієї зустрічі відбувся відбір гравців на брейн-ринг за кубок Бучанської ОТГ, володарями якого наші старші інтелектуали стали того року і який амбітно планують лишити в школі й цьогоріч. Тож у гострих інтелектуальних баталіях перемогу отримала команда 10 класу, друге місце посіли учні 9-Б класу, на ІІІ - 11 клас; на брейн-рингу ж школу представить команда у такому складі: Матерева Анна (11 клас), Цикалюк Богдан (11 клас), Цуканов Андрій (11 клас), Роговик Софія (10 клас), Малюк Анна (9-А клас) та Бривко Максим (9-Б клас). Вітаємо всіх переможців цієї гри й зичимо шкільній команді відстояти свою першість на міських змаганнях!
Добавил: admin | Дата: 26-11-2019, 22:33
Четвертою грою сезону цього навчального року за темою «Водний світ» відзначилася молодша ланка «Ерудиту» - допитливі й невгамовні чомучки. Сьогодні наші найменші інтелектуали виявили доволі потужні знання за вищевказаною темою й так поділили п’єдестал пошани: І місце посіли учні 2-Б класу, на ІІ - 4-Б та 2-А класи, ІІІ дісталося 3-Б та 2-В класам. Кращим гравцем визнано учня 2-Б класу Баранського Віктора. Вітаємо всіх переможців!
Добавил: admin | Дата: 16-11-2019, 23:17

Особливе й незвичне заняття військово-патріотичного гуртка «Гайдамаки»: майстер-клас із карате та хортингу від сенсея Федерації Дукендо України та генерала і керівника департаменту молодіжної політики Генерального штабу Українського Реєстрового Козацтва Тараса Сергійовича Шевченка. Цей творчий симбіоз національного та східного видів бойових мистецтв беззаперечно надихнув наших юних джурівців на чолі з керівником Маріанною Товстенко до подальшого самовдосконалення в спортивній царині. Дякуємо панові Тарасу за цю змістовну опіку над нашими «Гайдамаками»! #Джура_2020

Добавил: admin | Дата: 16-11-2019, 23:17
Запрошена класним керівником психолог Тетяна Корнієнко зустрілася з учнями 7-Б класу на годині спілкування з елементами тренінгу «Класний колектив – дружна і демократична команда».
Добавил: admin | Дата: 13-11-2019, 23:38
Вітаємо всіх учасників шкільного танцювального колективу «Міраколо» із ІІ місцем у міському конкурсі дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує» (номінація «Сучасний танець різних напрямів»)! Зичимо нашим переможцям подальшого натхнення й наснаги, майбутніх успіхів і перемог! Дякуємо керівнику Товстенко Маріанні Костянтинівні за сумлінне плекання здібностей і талантів наших юних танцюристів.