Методична скарбничка

Структура методичної роботи з педагогічними кадрами

Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5

Ірпінської міської ради Київської області

на 2015-2016 н.р.

Педагогічна рада школи

Педагогічна проблема школи – «Удосконалення навчально – виховного процесу шляхом розвитку творчості та професійних можливостей педагога, введення інноваційних технологій.»

Виховна проблема – «Виховання патріотичних почуттів, формування національної самосвідомості, любові до рідної землі, свого народу, готовності до праці в ім´я України; прищеплення шанобливого ставлення до культури, звичаїв, традицій усіх народів, виховання поваги до культури та історії рідного народу виховання поваги до Конституції, законодавства України, державної символіки; формування в учнів правових знань виховання гуманного, високоморального ставлення до людей, правдивості і скромності, товариськості і дружби, навичок і звичок культурної поведінки; формування родинних цінностей, виховання особистості з високим рівнем статевої культури.»

Науково – методична рада

Методична проблема– «Спонукати кожного педагога до підвищення свого фахового рівня, сприяння взаємного збагачення членів педагогічного колективу педагогічними знахідками, які дають змогу молодим фахівцям вчитися педагогічній майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечувати підтримання в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку.

Методичні об’єднання

ШМО

Керівник

Проблема

ШМО учителів початкових класів

Ковальчук Тетяна Юріївна

Творча реалізація навчально -виховного процесу у початковій школі на основі нового Держстандарту

ШМО учителів суспільно – гуманітарних дисциплін

Шидяєва Лариса Ігорівна

Впровадження проектної діяльності при вивченні предметів суспільно-гуманітарного циклу

ШМО учителів природничо-математичного циклу

Яковенко Валентина Миколаївна

Створення умов для удосконалення навчально – виховного процесу в школі, підвищення професійного рівня педагогів із застосуванням інтерактивних технологій на уроках природничо – математичного циклу.

ШМО класних керівників

Мальцева Ірина Олександрівна

«Удосконалення виховного процесу шляхом розвитку творчості та професійних можливостей класних керівників, введення інноваційних технологій.»

Директор школи Волга Т.Г.