НАКАЗ Про організацію методичної роботи

15.09.2015 р.                                                                                         № 71

Про організацію методичної роботи
з педагогічними кадрами

З метою продовження методичної роботи з педагогічними кадрами у 2015-2016 н.р., підвищення рівня професійної майстерності вчителя, керуючись планом науково-методичного центру на 2015-2016 н.р.

наказую:

1.     Проводити роботу над єдиною методичною проблемою: «Спонукати
кожного педагога до підвищення свого фахового рівня, сприяння взаємного збагачення членів педагогічного колективу педагогічними знахідками, які дають змогу молодим фахівцям вчитися педагогічній майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечувати підтримання в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку.»
2.     Спрямувати діяльність педагогів на реалізацію проблеми міста:
«Діяльність педагогічного колективу міста щодо оптимального задоволення освітніх потреб учасників навчально-виховного процесу шляхом сучасного інноваційного розвитку та інформаційно-методичного забезпечення професійного зростання педагогів».
3.     Затвердити такий склад методичної ради школи:

-    голова методичної ради – Волга Т.Г. – директор школи;
     -     заступник голови – Куявець Л.П. – заступник директора з НВР;
     -     секретар – Присяжнюк Т.Ф. – учитель української мови та
           літератури;
     -     члени методичної ради:

-         Дзюба І.І.– учитель історії, старший вчитель;
-         Яковенко В.М. – учитель математики, старший вчитель;
-         Мальцева І.О. – заступник директора з ВР, учитель-методист;
-         Царенок О.М. – учитель початкових класів, старший вчитель;
-         Куриленко В.І. – учитель географії, старший вчитель;
-         Шидяєва Л.І. – учитель світової літератури, старший вчитель.

4.     Призначити головами методичних комісій таким учителів:
     Мальована О.П. – голова МО початкових класів;
     Яковенко В.М. – голова МО природничо-математичного циклу;
     Шидяєву Л.І. – голова МО  суспільно-гуманітарного циклу;
     Мальцеву І.О. – голова МО класних керівників.

5.     Заступнику директора з НВР Куявець Л.П. забезпечити участь учителів школи у міських методичних об’єднаннях.
                                                                                            Протягом року

6.     Організувати постійно діючі психолого-педагогічні семінари.
                                                                                         Куявець Л.П.

7.     Педагогам школи удосконалювати зміст, форми і методи методичної роботи шляхом:
-         вимог державних стандартів та нормативно-чинних документів;
-         зміцнення навчально-матеріальної бази школи;
-         впровадження в дію діючих та нових інноваційних проектів;
-         створення оптимальних умов , що надаватимуть гарантовано якісні освітні послуги;
-         продовжити роботу щодо впровадження в навчально - виховний процес  екологічного проекту «Уроки для стійкого розвитку»

8.     Заступнику директора з навчально-виховної роботи  надавати допомогу  керівникам ШМО.

9.     Контроль за виконанням даного наказу покладаю на заступника з навчально-виховної роботи Куявець Л.П.

Директор школи                                                                                  Т.Г.Волга