< Інформація » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5


МЕНЮ

Банери

Статистика
Понедельник183
Вторник248
Среда271
Четверг293
Пятница340
Суббота304
Воскресенье69

Всего хитов:172
Было всего:98352
Рекорд:340



Інформація

 

 

Графік роботи

шкільних гуртків

на 2017 – 18 навчальний рік

1)на безоплатній основі

№ п/п

Назва гуртка

Керівник

Місце проведення

Графік проведення

Контактний телефон

1.

Хоровий

спів

(молодші класи)

Романенко

Ірина

Миколаївна

Школа,

музичний кабінет

Вівторок

12.00 – 15.00

0983064866

2.

Хоровий

спів

(старші класи)

Романенко

Ірина

Миколаївна

Школа,

музичний кабінет

Середа

14.00 – 14.45

0983064866

3.

Футбол

Вакульчук

Микола

Степанович

Школа, футбольне поле,

спортивна зала

Вівторок

14.40 – 16.00

Четвер

14.00 – 15.30

0972676061

4.

Образотворче мистецтво

(1-11 класи)

Слабинська

Віра

Віталіївна

Школа,

класна кімната

№ 6

Понеділок,

вівторок,

четвер,

п'ятниця

13.00 – 16.00

0504701888

5.

Медичний

(5-8 класи)

Волга

Арина

Борисівна

Школа,

класна кімната

№ 14

Вівторок, четвер

14.00 – 15.00

0934881803

6.

Шахи та шашки

(5-7 класи,

8-11 класи)

Глиб

Катерина

Сергіївна

Фойє

першого поверху

Понеділок, середа

14.45 – 17.00

 

0992808408

2)на платній основі

7.

Карате і кобудо

Мелінчук

Володимир

Анатолійович

Школа, спортивна зала

Понеділок

17.00 – 18.00

Середа

17.00 – 18.00

0963422299

8.

Hand-made

(декупаж, бісероплетіння,

вироби зі шкіри, стрічок, декоративна лялька)

(5-8 класи)

Буйніцька

Наталія

Григорівна

Школа,

класна кімната № 28

Вівторок

14.00 – 15.00

0966773865

9.

Інформатика

(5-8 класи)

Степанчук

Ілона

Олександрівна

Кабінет інформатики

Час роботи визначиться за мірою наповнення групи

0966078587

10.

Хореографічний

(1-5 класи)

Кондратенко

Ольга

Вікторівна

Танцювальна зала за адресою керівника

Понеділок,

четвер

16.30 – 17.30

0731572430

 

Графік роботи

шкільних факультативів

на 2017 – 18 навчальний рік

№ п/п

Назва факультативу

Керівник

Місце проведення

Графік проведення

Контактний телефон

1.

Англійська мова

(5 класи)

Присяжнюк

Тетяна

Федорівна

Школа,

класна кімната № 27

Понеділок

14.00 – 14.40

0969104418

2.

Німецька мова

(5 класи)

Коханець

Наталія

Ігорівна

Школа,

класна кімната № 26

Четвер

15.00 – 15.40

0989223922