< Поради правильного режиму дня » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Поради правильного режиму дня

1.12 годин сну з урахуванням обіднього (1- 1,5 год.) для відновлення сил.

2.Після школи не спішіть садити дитину за уроки, їй необхідно 2-3 години відпочити (обідній сон). Найпродуктивніший час для приготування уроків — з 15 до 16 години. Заняття ввечері безрезультатні, завтра доведеться все починати спочатку.

3.Не змушуйте дитину готувати уроки за один раз. Після 20 хв. занять необхідно 10-15 хв. «перерви».

4.Під час приготування уроків не сидіть над дитиною, давайте можливість їй працювати самостійно, але якщо потрібна ваша допомога, наберіться терпіння. Необхідні спокійний тон та підтримка («не хвилюйся», «давай з’ясуємо разом», «я тобі допоможу»), похвала, навіть якщо щось не вдається. Не акцентуйте увагу на оцінках («не дарма з письма в тебе одні «2″ та «3″).Якщо ви дотримаєтеся цих порад у вихованні, ваша дитина виросте врівноваженою та спокійною. Успіхів вам!