Шкільна бібліотека

Бібліотека – це місце, де розум

і душа черпають свої сили в

старих чи нових ідеях.

(вислів давніх греків)

Детальніше по напрямкам:

Абонент поєднаний з читальним залом і книгосховищем загальною площею 67 кв.м

Фонд підручників складає 8300 екземплярів.

Художньої та галузевої літ 5338 екземплярів.

Абонемент
Абонемент обслуговує 340 учнів, 35 вчителів.

І. Основні завдання роботи шкільної бібліотеки:

-  допомагати учням оволодівати програмовими знаннями;

-  виховувати бажання самостійно розширювати обсяг знань;

-  навчити користуватися різноманітними джерелами інформації;

-  сприяти розвитку пізнавальних інтересів учнів;

-  удосконалювати інформаційно-бібліографічне обслуговування юних читачів;

-  організовувати масові заходи: книжкові виставки, огляди і презентації книг, дні: Казок, Дитячої поезії, Цікавого журналу, засідання клубу «Чомучки»,  Днів Інформації ; Тижня дитячої та юнацької книги

-  формувати національну свідомість, характер, моральні якості;

-  всебічно сприяти підвищенню методичної, педагогічної майстерності вчителів, шляхом пропаганди педагогічної літератури  і інформації про неї.

-  здійснювати керівництво позакласним читанням учнів;

-  йти в ногу з часом, залишаючись носіем «прекрасного, доброго, вічного»,

виконуючи інформаційну функцію у тісному зв»язку з виховною, естетичною

і культурологічною.

Основні функції шкільної бібліотеки

Масово-інформаційно-бібліогріфічна робота

Книжкові виставки

4

У  бібліотеці представлено експозицію присвячену життю і творчості  визначного українського

письменника-модерніста, колишнього учителя  ворзельської школи (1921-1923рр.)

В. П. Підмогильного. У матеріалах зібраних бібліотекарем спільно з учителями школи, представлено світлини письменника, літературно-критичні статті науковців, у яких висвітлено віхи творчості митця.

PB275837

PB275835

До 200-річчя з Дня народження Великого Кобзаря бібліотекою започатковано конкурс юних талантів пoетичного слова  " В сім ї вольній, новій… "

У приміщенні бібліотеки діє книжкова виставка творів Т.Г.Шевченка, а також українська шевченкіана.

З метою розширення пізнавальних інтересів учнів протягом багатьох років у бібліотеці працює інтелектуальний клуб  "Чомучки”   для учнів 2-4 класів, що є структурним підрозділом загальношкільного клубу  "Ерудит” .   Засідання " Чомучок "  проводяться щомісячно.

Тематика ігор є різноманітною, серед тем вирізняються:  "Природа”,  "Географія”, " Історія”, "Мистецтво”, "Спорт  тощо”.   Девіз клубу  " Знаємо бо читаємо”. Емблема:

сова (1)

Щорічно до Всеукраїнського дня бібліотек у шкільній бібліотеці проводиться нагородження кращого учня початкової школи у номінації " Кращій читач року” . Переможець отримує перехідну медаль.

В Уварівському культурно-мистецькому центрі відбулася художня виставка,присвячена творчості Т.Г.Шевченка.

Це спільний захід центру та шкільної бібліотеки.