Школа у 50-х — 60х роках

Після війни з 1945 — до 1965 роки школа називалась Ворзельська середня залізнична школа № 14.

В 50-х — 60-х роках школа розміщувалась в декількох приміщеннях. Класи знаходились в чотирьох приміщеннях. Навчання проводилось у дві зміни, опалення було пічним, опалювали дровами й вугіллям, їдальні не було, обіди брали у селищній їдальні, десь, приблизно, з по­чатку 60-го року в школі запрацював буфет.

У 50-х — 60-х роках учні школи під керівництвом учительки біології Долецької Юлії Володимирівни посадили біля школи рідкісні породи дерев, пізніше це став дендропарк, висадили багато кущів троянд. Біля школи існував чудовий фруктовий сад, в якому проводились уроки ботаніки та праці. Учні доглядали за деревами та квітами.

Середня школа № 14 створила власний кінотеатр «Космос», який існував понад 20 років. Всі посади в кінотеатрі займали школярі. При кінотеатрі існував клуб «Цікавих зустрічей». На такі зустрічі школярі запрошували редакцію журналу «Новини екрану». Зі школярами зустрічався Сергій Параджанов, Павло Глазовий, Андрій Сова.

Проводились предметні вечори.

Директори школи цього періоду: Борисюк Афанасій Степанович,

Кирилюк Лідія Михайлівна

Завучі:

Білозуб Микола Григорович,

Сніжко Микола Миколайович.

Великою подією в історії школи був 1965 рік — збудовано приміщен­ня теперішньої школи.

На початку 60-х років і до сьогодні в нашій школі працював і працює шкільний радіогурток. Цим гуртком керує Богдан Михайло Миколайович.

Учні продовжують пошукову роботу: історія школи, історія селища Ворзель — головні напрямки роботи і, як наслідок, — «Нарис історії се­лища Ворзель» — автор Нестор Петрович Потєха, поява альбомів про жит­тя школи, селища.