< Інформація » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 17-05-2018, 22:19
Шановні вчителі та члени адміністрації школи!
Пропонуємо Вам узяти участь в онлайн-опитуванні ДНУ «Інститут модернізації освіти» за темою «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища». Анкетування триватиме до 30 червня 2018 року на умовах повної анонімності за електронною адресою:
Добавил: admin | Дата: 17-05-2018, 21:53
Шановні батьки майбутніх першокласників Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (2018-19 н.р.)! Для зарахування Ваших дітей до 1 класу на 2018-19 н.р. просимо до 31 травня надати медичну довідку за формою 086-1/0,2/0.
З повагою, адміністрація школи.
Добавил: admin | Дата: 3-03-2018, 20:58
Шановні учні та батьки! Повідомляємо Вам, що в понеділок, 5 березня, навчальний процес у школі буде поновлено. Школа працюватиме у звичному режимі. Прохання до всіх максимально поширити це оголошення.
Добавил: admin | Дата: 2-03-2018, 19:59
Шановні учні та батьки! Згідно з рішенням виконавчого комітету Ірпінської міської ради навчальний процес у школі призупинено з 3 по 7 березня (включно) .
Добавил: admin | Дата: 16-02-2018, 22:52

Шановні учні та батьки, зверніть увагу на зміни в розкладі канікул!

Канікули триватимуть з 19 до 25 лютого.

26 лютого навчальний процес у школі буде поновлено.

Добавил: admin | Дата: 14-02-2018, 11:56

Перелік замовлених підручників для учнів 5 класу,

затверджений 13.02.2018р. на засіданні педагогічної ради

Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (Протокол № 1 від 13.02.2018 року)

1. «Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О. В., Заболотний В. В.).

2. «Українська література. 5 клас» (авт. Коваленко Л. Т.).

3. «Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Карпюк О. Д.).

4. «Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Ніколенко О. М., Конєва Т. М.,

Орлова О. В., Зуєнко М. О., Кобзар О. І.).

5. «Математика. 5 клас» (авт. Істер О. С.).

6. «Природознавство. 5 клас» (авт. Коршевнюк Т. В., Баштовий В. І.).

7. «Основи здоров’я. 5 клас» (авт. Бех І. Д., Воронцова Т. В.).

Добавил: admin | Дата: 11-02-2018, 19:46

Декада історії у ворзельській школі запам’яталась учням 7-их та 8-их класів захопливим квестом, що за ініціативи вчителів Кузьомської Наталії Петрівни та Дзюби Івана Івановича перевірив знання школярів з історії Київської Русі. Скоординувавши зусилля команд у русло вищевказаної теми, педагоги в ході гри запропонували учням подолати 5 етапів, які всебічно виявили їхню обізнаність на ній. Так, на І етапі школярі за наведеними цитатами визначали історичні писемні джерела, ІІ етап вимагав за датою визначити подію, ІІІ – зосередив увагу учнів на наданні визначень до запропонованих історичних термінів і понять, ІV – за описом державницької діяльності пропонував встановити особу князя, V – визначити князів за роками їхнього правління. У результаті змагань між 8-ми класами перемогу здобув 8-Б клас, а 7-мі класи дружно поділили пальму першості.

Декада історії у ворзельській школі
Добавил: admin | Дата: 18-12-2017, 22:56
Сьогодні юні науковці нашої школи привітали І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У ньому взяли участь учні 9-10 класів, представивши аудиторії учнів та вчителів свої наукові розвідки в секціях «Українська література» та «Фізика». За результатами змагань юних пошуковців перемогу здобула учениця 9-А класу Матерева Анна, яка зі своїм науковим керівником Дмитренко Тетяною Іванівною дослідила «Переклади Біблії українською мовою». На закінчення конкурсу-захисту юних науковців привітала директор школи Волга Тетяна Григорівна, висловивши учнівству побажання активніше долучатися до роботи в науково-дослідницькій царині.У школі відбувся І етап конкурсу-захисту робіт МАН
Добавил: admin | Дата: 13-11-2017, 22:23
Сьогодні в шкільному інтелектуальному клубі «Ерудит» відбулася друга гра сезону. Виборювати першість у знаннях за темою «Світовий кінематограф» зійшлися команди 5-7 класів. Змагаючись протягом трьох турів, метою яких було визначити назви художніх стрічок за кадрами з них, упізнати відомих акторів за їхніми портретами та назвати фільми за крилатими фразами, наші юні інтелектуали були доволі активними та відповіли на майже всі зазначені запитання. Проте перемогли найдопитливіші. Зокрема перше місце посіла команда 7-А класу, ІІ – 5-А класу, ІІІ – 7-Б класу. Вітаємо переможців і повідомляємо, що темою наступної гри будуть «Чудеса світу».«Ерудит» привітав другу гру сезону
Добавил: admin | Дата: 9-11-2017, 22:25

Як і планувалося, 9 листопада, у День української писемності та мови, учні нашої школи долучилися до участі в написанні XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який цьогоріч відбувся під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

Перейнявшись ідеєю національного єднання та метою перевірити власну грамотність на загальнодержавному рівні, наші юні ворзеляни уважно слухали текст диктанту за назвою «Наші пісні», що його читав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко. Ретельно перевіривши написане і здавши роботи, учні школи відзначили красу стилістичної та лексично-граматичної наповненості тексту диктантуВорзельські школярі долучились до написання радіодиктанту національної єдності.