Добавил: admin | Дата: 1-06-2016, 09:55
Сонячного ранку 27 травня 2016 року відбувся останній день важкої праці педагогів та учнів Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. Гості, адміністрація та діти прийшли патріотично одягнені з морем квітів та посмішок. Усі гості свята заспівали Гімн України. Це було надзвичайне видовище, коли всі стали одним цілим потужним голосом.
Учні школи збирали «плоди», які вирощували протягом навчального року – нагороди за знання та вміння. Гості свята вітали усіх із завершенням навчального року, бажали наснаги, натхнення педагогам, а дітям – бажання вчитися і ставати Людьми.
На лінійці до шкільної родини приєдналися: селищний голова Федорук Л. П., методист управління освіти і науки Ірпінської міської ради Гусевик В. С., секретар ради – Риженко Л. В. З вітальним словом виступили  селищний голова Федорук Л. П. та  методист управління освіти і науки Ірпінської міської ради Гусевик В. С.
Федорук Л. П. вручила активістам учнівського самоврядування Олійнику Андрію та Соколову Ярославу, учням 9 класу цінні подарунки – наручні годинники, а також форму для футбольної команди на суму 4 тис. гривень.