Добавил: admin | Дата: 1-09-2016, 11:40

День знань. Перший звоник лунає!Дітей в кожній школі зібралося багато і всіх Україна вітає! День знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є й загальним для всіх і особистим для кожного. Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок у великий шлях знань. Учні школи подорослішали за літо, відпочилі й засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і обмінюються враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають учителі – люди, які ведуть їх до вершин знань.

І от почалася святкова лінійка. Під звуки пісні «Пісня першокласника» школа зустрічає наймолодших школярів – першокласників. Випускники школи вручають маленьким учням подарунки промовляють свої щирі побажання:

« Світлої дороги до знань». З вітальним словом виступила директор школи –Волга Тетята Григорівна , яка також нагадала, що ми повинні пам’ятати і знати свою історію, і тих, хто здобуває нам щасливе і мирне сьогодення. Яке ж свято без гостей. Учнів школи привітали:

Федорук Лариса Петрівна – Ворзельський селищний голова

(подарувала 12 футбольних і волейбольних м’ячів), Гусевик Володимир Степанович – методист управління освіти і науки, Гелетуха Руслан, Полянська Юлія – представники громадської організації Ірпінського регіону (подарували: канцтовари для дітей пільгових категорій; підставку для мікрофону).

Добігає кінця святкова лінійка хвилюючий момент – лунає перший дзвоник. У добру путь, любі діти!