Добавил: admin | Дата: 20-02-2017, 15:58

В Україні20 лютого відзначають День Героїв Небесної Сотні — день вшанування подвигу учасників Революції гідності. Сьогодні по всій країні згадують як 21 листопада 2013 року уряд Азарова відмовився від угоди про асоціацією із Євросоюзом, а незгодні з цим українці вийшли на вулиці. Хто йшов помовчати, а хто із гаслами. Не минулося без сутичок з правоохоронцями.

Шанс на зміни нам дістався дорогою ціною, ціною людських жертв, ціною втрати частини території. Ми вигнали прогнилу корумповану владу, але пустили на свою землю війну. Звичайно, не з нашої вини нині творяться ті жахіття на Донбасі, але саме нам з цим жити і боротися за нашу свободу.

У цей день відбудеться покладання квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків Героям Небесної Сотні, полеглих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Учні Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ст.№5 в цей день вшанували пам'ять учасника АТО Віктора Пасічника, колишнього учня нашої школи, покладанням квітів до меморіальної дошки.