< У кожному класі ворзельської школи встановлено кулер із питною водою » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 20-10-2017, 22:17

За сприяння Ворзельської селищної ради в особі голови Федорук Лариси Петрівни та підприємця Вітько Марини Юріївни у кожному класному приміщенні нашої школи встановлено кулер із очищеною негазованою водою «Небесна криниця». Відповідно до наданої документації, вода, яку споживатимуть наші школярі, відповідає усім санітарним нормам, є якісною та безпечною. За умовами укладеного контракту, постачальник в особі Вітько Марини Юріївни зобов’язується надавати дев̓ятнадцятилітрові бутлі з водою щомісячно - таким чином наші діти будуть позбавлені нагальної потреби в чистій, питній воді.

Адміністрація, учнівський та педагогічний колективи нашої школи висловлюють щиру вдячність Ворзельській селищній раді в особі голови Федорук Лариси Петрівни та підприємцю Вітько Марині Юріївні за турботу про здоров̓ я юних ворзелян та вирішення нагальної проблеми з питною водою в нашому освітньому закладі.