< Ворзельська школа надає допомогу сиротинцям зони АТО » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 20-10-2017, 22:24

У рамках акції допомоги дітям-сиротам із дитбудинків Покровська та Новочеркаська наші школярі провели збір мийних засобів та дитячого одягу. Протягом двох тижнів юні ворзеляни несли до школи мило, пральний порошок, гелі для душу, дитячий одяг, що нині потребують їхні ровесники у зоні АТО.

Варто зазначити, що вищевказана акція стала традиційною для нашої школи і цей рік не став виключенням. Як і того року, наші діти та їхні батьки швидко відгукнулися на заклик допомоги, віднайшовши можливість придбати для сиріт те, що для них сьогодні є найнеобхіднішим.

Аби перевезти зібране до пункту призначення та провести для учнівства урок безпеки, до щколи завітав ірпінський волонтер, засновник міського козацького гуртка «Джура» Сергій Володимирович Забавський. Із його уст ворзельські школярі почули про те, як поводити себе в небезпечних ситуаціях і як їх уникати.Ворзельська школа надає допомогу сиротинцям зони АТО
Ворзельська школа надає допомогу сиротинцям зони АТО