< Вибори президента школи » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 20-10-2017, 22:27

Вибори-2017 у ворзельській школі пройшли навдивовижу дружно й гучно. Річ у тім, що цього року їхнє проведення за ініціативою школярів сягнуло зразка виборів очільника держави. Тож змагатися за посаду керманича шкільного самоврядування зголосилося восьмеро учнів. Серед охочих бути першою особою у школі були виявлені учні як старшої, так і середньої шкільної ланок. Серед них можна відзначити Пазич Софію (ученицю 5-Б класу), Куявець Валерію (ученицю 5-Б класу), Лябах Софію (ученицю 6-А класу), Ісікова Нікіту (учня 7-А класу), Роговик Софію (ученицю 8-А класу), Товстенко Тетяну (ученицю 8-Б класу), Цуканова Андрія (учня 9-Б класу), Заковоротну Наталку (ученицю 10 класу).

Протягом виборчих перегонів учні школи сповна відчули всю потужність агітаційної роботи кандидатів у президенти: два тижні зі стін школи на них дивилися обличчя їхніх майбутніх обранців із закликами голосувати саме за них, школою розповсюджувалися листівки із виборчими програмами, які також виголошувалися із класних радіоприймачів. В останній день перед виборами, як і годиться, всі агітаційні джерела було вилучено, а в кожному класі виготовлено виборчі бюлетені. З метою проведення чесних, прозорих виборів у школі була створена комісія, до якої увійшли лише незацікавлені особи. Саме вони й пройшлися класами з виборчими скриньками і по тому підрахували голоси.

Після підрахунку голосів було виявлено, що перше місце з чималим відривом посіла учениця 8-А класу Роговик Софія. Саме вона стала президентом школи і головою учнівського самоврядування. Друге місце виборола учениця 8-Б класу Товстенко Тетяна. Дівчина отримала посаду заступника президента. Решта учасників виборчих перегонів склали кабінет радників при президентові. Таким чином усі наші активні учні зможуть задовольнити свої амбіції, окреслені ними у їхніх виборчих програмах. Тож хай цей рік стане для них плідним, цікавим і захоплюючим!Вибори президента школиВибори президента школи