< Шкільний клуб «Ерудит» відновив свою роботу » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 24-10-2017, 21:25

Цього тижня відбулися перші ігри юних інтелектуалів школи сезону 2017-18 навчального року. Це стало можливим завдяки активному сприянню радників президента школи з питань інтелектуальних ігор Цуканова Андрія та Ісікова Нікіти. Саме вони, беручи участь у цьогорічних виборах очільника шкільного самоврядування, зазначили у своїх передвиборчих програмах бажання продовжити цю славну шкільну традицію, започатковану колишнім заступником директора школи з виховної роботи Іриною Олександрівною Мальцевою. Темою першої гри, яка проводилася окремо для команд 5-7 та 8-11 класів, було обрано «Здоровий спосіб життя». Варто відзначити, що протягом усієї цієї командної інтелектуальної гри всі учасники без винятку гаряче обговорювали зміст поставлених ведучими запитань і щиро прагнули вивести свою команду в переможці. Як результат, І місце в першій віковій категорії посіла команда 6-Б класу, ІІ місце між собою розділили команди 5-Б та 6-А класів, на третьому місці – команда 5-А класу. Серед старших школярів на І місці відзначилася команда 9-А класу, на ІІ – 11 клас, на ІІІ місці – 8-Б клас. Школа щиро вітає своїх переможців-розумників і висловлює велику вдячність Ірині Олександрівні Мальцевій за надані матеріали для проведення ігор «Ерудиту».

Нагадуємо всім юним інтелектуалам нашої школи, що темою наступної гри обрано «Світовий кінематограф».

Шкільний клуб «Ерудит» відновив свою роботу