< Декада математики в 6-А класі » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 30-10-2017, 23:55

З метою підвищення інтелектуального рівня нашого учнівства та формування в нього практичних навичок застосування набутих на уроках знань учитель математики та інформатики Степанчук Ілона Олександрівна провела декаду математики в 6-А класі, використовуючи цікаві й творчі форми роботи. Зокрема учнями було самостійно зібрано матеріал і створено стінгазети за такими темами, як «Весела математика», «Цікаві задачі», «З історії математики», «Про математиків і математику», «Незвичайний світ чисел», «Математика в цитатах і висловлюваннях». Також шестикласники отримали змогу виявити свою ерудицію в математичній царині під час проведеної вчителем тематичної вікторини. До світу видатних учених-математиків сучасності учні долучилися під час перегляду запропонованого педагогом документального фільму.

Декада математики в 6-А класі