< МІС ОСЕНІ — 2013 РОКУ » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 4-12-2013, 03:12

Красива  осінь  вишиває  клени
Червоним,  жовтим,  срібним,  золотим.
А  листя  просить:  –  Виший  нас  зеленим!
Ми  ще  побудем,  ще  не  облетим.

А  листя  просить:  –  Дай  нам  тої  втіхи!
Сади  прекрасні,  роси  –  як  вино.
Ворони  п’ють  надкльовані  горіхи.
А  що  їм,  чорним?  Чорним  все  одно

15 листопада 2013 року у  нашій школі  відбулося свято осені: «Міс осінь» для учнів 5-11 класів.

Ведучими свята були Замріяний Листопад та Панна Осінь (учні 8А класу: Мазнєв Микита та Масленнікова Руслана)

ведучі

У святі взяли участь:

учениця  5А класу — Скорцова Женя;

учениця 5Б класу -Заблоцька Катерина;

учениця 6 класу — Дзюба Анастасія;

учениця 7 класу — Яковенко Антоніна;

учениця 8А класу — Алтуніна Дарина;

учениця 8Б класу — Никонюк Наталія;

учениця 9 класу — Лозбін Валерія;

учениця 10 класу — Шевель Вікторія;

учениця 11 класу — Прибилова Олена

всі

уч 5-7 кл

Учасниці брали участь у  конкурсах, таких, як:  представлення, конкурс гурманів,конкурс художньої самодіяльності, конкурс жартів.

У конкурсі «Представлення» кожна учасниця показувала вміння триматитися на сцені та демонструвала вміння дефіле.

Під час наступного конкурсу — «Гурманів» потрібно було показати знання української кухні. За три хвилини розкрити всі складові страви української кухні.

Чи вміють наші учасниці жартувати показав конкурс «Жартівлива розповідь на задану тему»

Що вміють робити найкраще, учасниці показали під час конкурсу художньої самодіяльності. Наші прекрсні учасниці співали, читали вірші під музичний супровід, танцювали сучасні танці. Кожна учасниця показала себе з різних сторін. Та не тільки учасницям довелось показувати те, на що вони здатні, кожен клас також мав можливість захисту. До свята «Міс осінь» представники кожного класу шили сукні і в той день мали можливість представити їх усій школі.

5 а5А під час презентації суконь.

8 акучні 8А класу  показують свою роботу.

8 бучениці 8Б класу, під час демонстрації вбрання.

За підсумками журі переможцями конкурсу визнано: Скворцову Євгенію — 5А клас та Лозбін Валерію — 9 клас

скворцова

Переможниця серед 5-7 класів, учениця 5А класу Скворцова Євгенія

9 кл

Переможниця серед учнів 8-11 класів: учениця 9 класу, Лозбін Валерія (декласування вірша ).

всап