Добавил: admin | Дата: 4-12-2013, 03:12

29 листопада 2013 року в нашій школі відбувся захід «Карнавал професій». У даному заході взяли участь учні 5- 11 класів. «Всі професії потрібні, всі професії важливі» — це довели учні нашої школи. Кожен клас представляв професію жатрами, піснями, віршами та сценками.

Учні 5А класу представляли професію «Лікаря». З ними ми всі стали очевидцями лікування у Ворзельській лікарні.

5 а сай

Виступ учнів 5А класу відзначався масовістю.

5 а с

Учні 5Б класу показали професію — Вчителя. До нас завітали цариці наук — Математика, Рідна мова, професори: професор суспільно-гуманітарних наук та професор природничих наук.

SAM_2687

Соф

Губенко Софія -  пісня «Вчителі»

Учні 7 класу показали професію військових. Учні співали воєнні пісні та читали вірші про військових. Виступ представляли лише хлопці, майбутні захисники.

7 к

Учні 8А класу показали юмористичну виставу про поварів під назвою «Пекельна кухня». За свій неперевершений виступ — вони отримали перемогу.

8 а

Учні 9 класу представляли Комунальну службу. Ми стали свідками цікавих випадків роботи сантехніків, почули багато жартів про комунальну службу, дізналися чим виявляється зима для працівників комунальної служби.

9 ком

Професію лікарів показали учні 10 класу.

Учениці  10 класу під час виконання пісні «Лікар- ветеринар»

10 кл лыкар

11 клас показали професію пожежників. На сцені розгорілася «справжня пожежа», яку безстрашно та завзято загасила пожежна служба.

11 клас п 11 кл

Нагородження переможців — учнів 8А класу.

нагор