< Початок навчальних занять у нашій школі » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 29-01-2014, 11:55

Відповідно наказу Департаменту освіти і науки № 405 від  13.12.2013 «Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах області» та доручення голови Київської обласної державної адміністрації щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах області з початком ІІ семестра 2013 – 2014 навчального року в Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 14 кожен навчальний день починається з урочистого підняття Державного Прапора та звучанням Державного Гімну України.

Початок навчальних занять у  нашій школі

Доля подарувала нам щастя жити у цікавий і визначний історичний період – час становлення України як суверенної і незалежної держави. Що таке кілька десятиліть для історії людства? Миттєвість. А наші діти вже не знають того часу, коли ми навіть мріяти не могли про свій Герб, Прапор, Гімн, про те, що нас знатиме світ. Наразі Україна зайняла гідне місце серед інших великих держав, нас поважають, на нас рівняються.

Тепер від нас, дорослих, залежить, щоб державні символи стали для юні дійсно значущими і вагомими. Кожен ранок у нашій школі починається з Гімну України, його виконують учні всієї школи разом з учителями, а на флагштоці майорить жовто-блакитний прапор.

Початок навчальних занять у  нашій школі