Добавил: admin | Дата: 10-02-2014, 13:19
6 лютого 2014 року на базі нашої школи відбувся семінар-практикум для заступників з виховної роботи

Тема. Методика організації колективної, групової, індивідуальної творчої діяльності школярів у шкільному (класному) колективі: досвід, здобутки, проблеми, поради колегам.

І. Теоретичний блок.

1.     Теоретичний виклад, методичні поради щодо теми семінару-практикуму.

Мошковська 1.1. - методист НМЦ.

2.  Мультимедійна презентація з теми семінару-практикуму.

Мальцева І. О. - заступник директора з ВР ЗШ №5

3.  Палітра досвіду з теми.

Вишневська С.О.- СЗШ №2; Крилова О.А.- СЗШ №12; Марусяк О.М. - ЗШ №17

4.    «Організація дозвілля учня в колі сім'ї». Виступ соціального педагога і психолога школи Буйницької Н.О

II. Практичний блок.

Відвідування, спостереження, обговорення виховних заходів у ЗШ №5. Методична мета: творчий підхід до організації колективних, групових, індивідуальних позакласних справ, захоплень та уподобань школярів у класному та шкільному колективах.

1.     Лялькова вистава «Детектив про Колобка». 2-А клас. Царенок О.М., учитель початкових класів.

Cемінар заступників з виховної роботи

2.     Екологічна вистава «Голосуємо за життя мешканців підводного царства». 6 клас. Опенько С.М., завідувач відділом Ірпінського ЕТЦ, керівник гуртка «Юні дослідники природи», та Романенко І.М., класний керівник 6 класу, учитель музики.

Cемінар заступників з виховної роботи

3.     Заняття різновікових груп інтелектуального клубу «Ерудит». 8-11 класи. Мальцева І.О., заступник директора, керівник клубу.

4.      «Ода коханню». Літературно-музична композиція. Трофименко І.В., бібліотекар школи, та Захарченко Л.В., педагог-організатор.

5.     Екскурсія до музею історії селища Ворзель в Уварівському культурно- мистецькому центрі. Мальцева І.О., заступник директора.