< Cвяткування Міжнародного жіночого дня:"ЇЇ величність жінка"! » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 12-03-2014, 12:16

В цю чудову пору, коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається велике свято - Міжнародний жіночий день.

7 березня 2014 року  учні нашої школи зібралися в актовому залі для того, щоб вшанувати і поздоровити всіх дорогих жінок, наших вчителів з цим прекрасним святом.

У святкуванні свята взяли участь учні всіх класів.

Кожен клас підготував, щось цікавеньке, особливе для своїх вчителів. Це були і вірші, і пісні, і танці, і гра на фортепіано та гитарах.

Cвяткування Міжнародного жіночого дня:"ЇЇ величність жінка"!

Виступ старшої групи шкільного хору "Камертон". Керівник - Романенко Ірина Миколаївна

Cвяткування Міжнародного жіночого дня:"ЇЇ величність жінка"!

Танець "Квіточки", у виконанні учениць Хвалько Марії (5-А клас) та Константінової Анастасії (5-Б клас)

Cвяткування Міжнародного жіночого дня:"ЇЇ величність жінка"!

На сцені Губенко Софія учениця 5-Б класу вітає бабусь зі святом.

Cвяткування Міжнародного жіночого дня:"ЇЇ величність жінка"!

Учні 6 класу під час вітання вчителів.

Cвяткування Міжнародного жіночого дня:"ЇЇ величність жінка"!

Танцювальна композиція "Ніжність" у виконання колективу Jardin de la dance.

Ми вітаємо  всіх жінок, наших мам, бабусь, сестер. Всіх хто живе поруч з нами і далеко від нас. Низький уклін Вам, дорогі жінки, милі мами і бабусі

ПРОСМОТРОВ - 1958