< Завершення 2013-2014 навчального року! » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 11-06-2014, 17:43

Цьогоріч Свято останнього дзвоника у ворзельській школі відбулося у традиційній теплій та затишній атмосфері. Цьому сприяли зворушливі вітальні слова представників  адміністрації школи, учителів і батьків. Сльози замилування у присутніх викликали слова подяки рідній школі цьогорічних одинадцятикласників та їх надзвичайно красивий прощальний вальс на площі перед усією шкільною громадою. До напутніх слів випускникам долучилися й першокласники, побажавши їм високих творчих злетів на шляху до здобуття омріяного фаху. Традиційно на Святі останнього дзвоника пролунали звітні результати участі школярів у численних цьогорічних учнівських конкурсах та олімпіадах, за участь та перемогу в яких юні ворзеляни отримали нагороди від представників селищної влади, зокрема й від селищного голови Венгрика Олександра Пилиповича, та депутата Київської обласної ради Семко Наталії Григорівни. Логічним продовженням Свята останнього дзвоника став випускний вечір для учнів 11 класу.

Завершення 2013-2014 навчального року!

Несподіваним подарунком для ворзелян завершився виступ депутата Ворзельської селищної ради Смолянчука Олега Івановича, який по своїй вітальній промові з побажаннями всім присутнім мирного неба над головою та наснаги й оптимізму у такий непростий для України час передав адміністрації подарунки для всіх працівників школи, включаючи техперсонал та співробітників шкільної їдальні. Кращому учневі школи, яким за цьогорічними рейтинговими результатами виявилася учениця 10 класу Шульженко Ірина, ворзельський депутат пообіцяв мобільний телефон, а 5-Б класу – заміну системи опалення.