Добавил: admin | Дата: 1-09-2015, 16:09

День знань!

Свято першого дзвоника!!!!

Це чудове свято, яким розпочинається новий навчальний рік єднає усі покоління, бо складну і тернисту дорогу пізнання  ми проходимо впродовж всього житття. Це свято перш за все для тих, хто вперше в житті переступає поріг школи і тих, хто щоденно віддає свої знання дітям, виховує їх в дусі любові до України та до людини. В цей день школа гостинно відчинила двері для 60 першокласників.

На святі були присутні учні, батьки, односельчани, запрошені гості, учасники АТО.

Учні школи порадували всіх присутніх вітальним танком.
Мальцеву Ірину Олександрівну нагородженно почесною відзнакою від селища Ворзель.
Гарними віршами порадували всіх присутніх першокласники.

Свою відповідь найменшим приготував 11 клас.

Перший дзвінок пролунав у виконанні учня 11 класу Шиповича Дмитра та першокласниці Грибовської Єлизавети, який покликав школярів на перший урок.

Після лінійки всі класні керівники провели перший урок "Ми - нація єдина!", в ході якого було використано різноманітні матеріали на задану тематику, а також запрошено учасника АТО.
Свято першого дзвоника!!!!