Добавил: admin | Дата: 16-11-2015, 11:47

До 72-ї річниці визволення Ворзеля

від німецько-фашистських загарбників

7 листопада, в суботу учні, батьки та вчителі школи взяли участь у Дні визволення Ворзеля. Старшокласники збиралися біля монументу «Паротяг» для участі у велопробігу на честь вшанування пам’яті ворзельських підпільників. Велопробіг пройшов за маршрутом вигнання з Ворзеля німецько-фашистських окупантів. У ході пробігу учасники поклали квіти до пам’ятників Ніни і Марії Білостоцьких, до могил підпільників-визволителів на Кичеївському цвинтарі та до монумента загиблим воїнам у Ворзелі.

Вчителі та учні школи разом з батьками підготували дитячі вироби, багато солодощів для продажу на ярмарку біля Уварівського культурно-мистецького центру. Збиралися кошти для поранених у зоні АТО, які знаходяться на лікуванні в Ірпінському шпиталі. Особлива подяка старшокласникам, членам Ради учнів шкільної організації «Юні ворзеляни», які протягом дня стояли за прилавками і торгували: Лозбін Валерії, Лєпкову Роману, Фещенко Владиславу.

Велика подяка організаторам заходу за чудове свято для громади селища Ворзель!

Рада учнів Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

Ярмарок