Добавил: admin | Дата: 22-01-2016, 17:33

Новорічні свята у школі

У 1-4 класах пройшли новорічні ранки, де всі ролі виконували учні 5-11 класів, а режисером була педагог-організатор школи Кузьомська Наталія Петрівна. Учитель музики Романенко Ірина Миколаївна підготувала з усіма класами новорічні хороводи, під час яких діти не тільки співали, а і виконували досить складні танцювальні фігури. Танцювальний колектив «Жардін де ля Данс» з учнями 6-Б класу підготували музичну виставу «Новорічні пригоди героїв країни Мутляндії» для всіх учнів початкової школи.

Новорічні Свята!

У 5-6 класах пройшли веселі «Змагання Діда Мороза і Снігуроньки», які проводила заступник директора з виховної роботи Мальцева Ірина Олександрівна. Приємною несподіванкою була присутність досить великої кількості батьків, які активно підтримували своїх дітей.

Новорічні Свята!

Для учнів 7-11 класів була підготовлена «доросла» ремінісценція вистави за мотивами п’єси М.Старицького «За двома зайцями». Ролі виконували учні-актори з 7-11 класів.

Новорічні Свята!

Керівники клубу Мальцева Ірина Олександрівна, Кузьомська Наталія Петрівна та бібліотекар школи Трофименко Ірина Василівна і члени шкільного інтелектуального клубу «Ерудит» з 5-11 класів провели новорічні змагання на тему «Солодощі світу». Переможцями стали учні 9 класу.