< пам'яті героїв Небесної сотні » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 19-02-2016, 14:52

18 лютого учні школи вишукалися на лінійці пам'яті героїв Небесної сотні. Зі сльозами на очах учні співали Гімн України. Решетнік Анна, Соколов Ярослав та Олійник Андрій з особливою виразністю читали вірші. До дітей звернулася також директор школи Волга Т.Г.

19 лютого    в приміщенні шкільної бібліотеки відбувся національно-патріотичний захід «Героям Небесної сотні!» Учні зацікавлено слухали бібліотекаря школи Трофименко Ірину Василівну, читали поезії, роздивлялися світлини куточка Слави героям.

19 лютого  педагог-організатор школи Кузьомська Наталія Петрівна і учні 9 класу провели виховну годину пам'яті героїв Небесної сотні «Ідуть вони на небеса…»

пам'яті героїв Небесної сотні