< Двомісячника з благоустрою та озеленення території » Ірпінська загальноосвітня школа І-ІIІ ступенів №5

Добавил: admin | Дата: 12-04-2016, 16:39

Двомісячника з благоустрою та озеленення території

У березні та квітні 2016 року розпочався двомісячник благоустрою у селищі Ворзель. До цієї благородної справи долучилась вчителі та учні школи.

Зокрема, вчитель біології Чорна Катерина Григорівна на території шкільного подвір'я посадили з учнями 4-11 класів 80 берізок та 80 сосен, взявши участь у акції "Посади дерево".

Учні  щоп'ятниці прибирають шкільне подвір'я: збирають гілки, підпушують клумби, висаджують квіти, обкопують дерева та кущі. Дбають щоб територія навчального закладу була чистою, затишною та буяла різнобарв'ям зелених насаджень.

Працівники школи  з господарчої частини  навели лад на частині території дороги та школи. Вони повирубували кущі, прибрали сміття.

Роботи по благоустрою тривають.

Двомісячника з благоустрою та озеленення території